Anna Błach

adwokat
radca prawny

Codziennie w swojej pracy zawodowej zajmuję się sprawami spadkowymi. Prowadziłam setki spraw sądowych. Dlatego też postanowiłam napisać tutaj odpowiedzi na pytania, które najczęściej stawiają klienci w mojej kancelarii. Nie zawsze radzą sobie oni z prawem. Bo choć każdy z nich ma prawo do szczęścia, lecz nie każdy ma szczęście do prawa. Jednak na pewno mieli oni szczęście, że trafili do mojej kancelarii.
[Więcej >>>]

O mnie

Nazywam się Anna Błach i prowadzę kancelarię adwokacką w Warszawie. Jestem jednocześnie adwokatem i radcą prawnym.

Oczywiście wcześniej ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie miałam zaszczyt poznać wielu wybitnych teoretyków prawa.

Z praktyczną stroną prawa miałam możliwość zapoznać się podczas trwania mojej radcowskiej aplikacji w Kielcach – pracując  w kancelarii nestora tamtejszej Izby Radców Prawnych Mecenasa Ignacego Gruma.

Już na studiach wiedziałam, że będę prowadziła swoja kancelarię i nigdy nie będę pracować dla korporacji. W tych ostatnich często nie ma miejsca na prawo do własnego zdania i realizacji swojej wizji rozwiązania sprawy, a ja cenię sobie niezależność.

Kolejny równie ważny powód to moje przywiązanie do konserwatywnych wartości i tradycji. Za każdą z prowadzonych u nas spraw stoi prawdziwy – żywy człowiek i jego życiowy problem.

Ja i zespół mojej kancelarii jesteśmy po to właśnie by – nie tyle w sądzie wygrać kolejną sprawę o danej sygnaturze akt, co poprzez tą wygraną rozwiązać konkretny problem konkretnego człowieka.

Zobacz o czym dokładnie piszę w swoim blogu (Spis Treści) albo skontaktuj się ze mną bezpośrednio:

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka adwokat Anna Błach w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.